25 Temmuz 2024 Perşembe
Lal Kitap

2002 yılında yayın hayatına başlayan Lal Kitap, roman, çocuk kitapları ve çizgi roman serileriyle kısa süre içerisinde zengin bir koleksiyonu okurların beğenisine sundu.

LÂL KİTAP VE ÇİZGİ ROMANLAR

Lâl Kitap, portföyünde bulundurduğu Zagor, Martin Mystère, Mister No, Conan, Büyülü Rüzgar, Nathan Never, Karaoğlan gibi yayınlar bugün halen en popüler serilerdir. Aylık ve iki aylık periyodlarla okurların beğenisine sunulan çizgi roman serileriyle ve periyod dışı albümleriyle Lâl Kitap bugün çizgi roman alanındaki lider konumunu sürdürmekte ve 100. sayılarını okurların beğenisine sunmanın haklı mutluluğunu yaşamaktadır.

LÂL KİTAP VE ÇOCUK KİTAPLARI

Lâl Kitap çizgi roman serilerinin yanı sıra portföyüne kattığı çocuk kitapları ile de büyük bir başarıya imza attı ve serileri geçtiğimiz yıllar içerisinde en fazla tavsiye edilen kitaplar arasında yerini aldı. Çocuk kitaplarında da seçici ve kaliteli yayın anlayışından vazgeçmeyen Lâl Kitap serilerin eğlendirici olmalarının yanı sıra eğitici olmalarına da önem verdi. Çizgileriyle de çocuklarımızın görsel gelişimlerini üst seviyeye taşımalarını hedefledi. Sonuç olarak, seriler, eğitici, görsel ve zihinsel gelişimi destekleyen içerikleriyle öğretmenler ve velilerin büyük beğenisini kazanırken, komik öyküleri, sıcak ve sevimli çizgileriyle çocukların da ellerinden düşürmedikleri kitaplar oldular.

  ya da HAVALE ile alışveriş yapabilirsiniz.

© 2024 Lal Kitap Tüm hakları saklıdır.
Nispetiye Caddesi Peker Sokak No:30/4 1. Levent Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 268 08 78   Faks: (0212) 270 38 38   E-posta:ayse@lalkitap.com

Telif Hakları, Gizlilik İlkesi, Satış Sözleşmesi, Üyelik Sözleşmesi, İletişim
Altyapı hizmetleri idefix lojistik ve dağıtım hizmetleri prefix tarafından karşılanmaktadır.


Lütfen kendinizi tanıtın.
E-Posta
Şifre
 
Şifremi unuttum 

» Üye olmak istiyorum
« Kapat